postbulletsجراحی زیبایی گونه

تزریق چربی در جراحی گونه
از سالیان قبل جراحان پلاستیک صورت به فکر افتاده اند که با تزریق چربی در ناحیه میانی صورت و گونه به برجسته سازی این ناحیه مبادرت نمایند. که در این روش با استفاده از بی حسی موضعی چربی از نواحی مختلف اندام خود شخص ، تهیه و پس از شستشوی و تغلیظ و سانتریفوژ نمودن آن در محل گونه ها تزریق می گردد.

postbullets کاشت ابرو

بعد از کاشت مو، کاشت ابرو محبوب ترین کاشت موس طبیعی به ویژه در خانم هاست.

 

postbullets روش کاشت موی safer

روش کاشت موی اتوماتیک یا SAFER که مخفف (Suction Assisted Follicular Ex traction and) است در واقع همان روش FIT (FUE) است با این تفاوت که برای برداشت گرافتها از نواحی دهنده پشت سر از دستگاه استفاده می شود.
این دستگاه omnigraft نام دارد و ساخت یک کمپانی فرانسوی به نام (medicamat) است که اولین بار در حدود سال 2000 میلادی وارد ایران شد. (بنابراین برخلاف تبلیغات موجود دستگاه جدیدی نیست).

postbullets لیزر موهای زائد...


اگر از روش های برطرف کردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی خسته شده اید و یا جوش‌ها و موهای زیر پوستی باعث بدفرم شدن و لکه لکه شدن پاهاى شما شده است و یا اگر دچار تیرگى و چروک ناحیه زیر بغل و بیکینى ناشی از موهاى زائد هستید و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد میگردید با ما همراه باشید تا با تمام نکات ضروى در مورد لیزر موهای زائد آشنا شوید....

postbullets عمل جراحی زیبایی پا


بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند. بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای  مستقیم بودن شبیه چنگال هستند) یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد...