جراحی زیبایی ترمیم چانه

جراحی زیبایی چانه یک انتخاب ایده آل برای افرادی است که احساس می کنند چانه آنها ظاهر مطلوب در مقایسه با سایر اعضای صورت آنها ندارد. عمل جراحی چانه در بین مردان و زنان رایج است و برای انجام آنها می توان از کوچک کردن چانه و یا روش های ایمپلنت برای بهبود ظاهر چانه یا اصلاح آن استفاده کرد. علاوه بر این می توان از طریق عمل جراحی فک و چانه کاهش اندازه چانه، ظاهر مناسب را در اختیار افرادی قرار داد که علاقمند هستند فک آنها در صورتشان کمتر به چشم بیاید.
عمل زیبایی چانه با استفاده از ایمپلنت چانه می تواند اعضای صورت را متوازن کرده و ساختار کلی صورت را با یکدیگر هماهنگ کند. استفاده از ایمپلنت چانه بطور گسترده از سایر انواع عمل های جراحی زیبایی فک پیشی گرفته و رواج زیادی پیدا کرده است. عمل پروتز چانه ظاهر فک بیمار را تغییر می دهد و به این ترتیب ظاهر یک بینی بزرگ را در صورت متوازن می کند.

 

جراحی زیبایی چانه می تواند بسیاری از منافع مربوط به زیبایی ظاهری را برای افراد به همراه داشته باشد. کاندید های مناسب برای این عمل جراحی افرادی هستند که دارای یکی از مشکلات زیر می باشند:
surgeon wearing uniform چانه عقب کشیده یا تو رفته
surgeon wearing uniform چانه نوک تیز یا مربعی
surgeon wearing uniform بینی برجسته
surgeon wearing uniform گردن فربه و گوشتالو

جراحی ترمیمی بینی
ترمیم بینی همان جراحی بینی ثانویه است که برای ترمیم ظاهر و عملکرد یک بینی که قبلاً تحت عمل جراحی قرار گرفته، طراحی شده است. بسیاری از افراد به دلیل داشتن مشکلات تنفسی در بینی یا ناراضی بودن از ظاهر خود، قبلاً عمل جراحی بر روی بینی خود انجام داده‌اند. در حقیقت، بسیاری از بیماران موارد متعدد عمل جراحی ناموفق بر روی بینی خود داشته‌اند و تعداد این عمل‌ها حتی به شش یا هفت مورد نیز می‌رسد. به خاطر اینکه جراحی بینی یکی از دشوارترین انواع جراحی پلاستیک است، در عمل نیاز زیادی به انجام عمل‌های جراحی ثانویه در این رابطه وجود دارد. علاوه بر این، عمل جراحی ترمیمی بینی بر روی بینی حتی پیچیده‌تر و دشوارتر از عمل جراحی اولیه است و به همین خاطر لازم است بیماران یک جراح دارای سطح تخصص و تجربه کافی برای انجام این کار پیدا کنند. افرادی که این نوع عمل جراحی بر روی آن‌ها انجام می‌شود شامل مردان و زنانی هستند که ازنظر فیزیکی سالم بوده و دارای انتظارات واقع‌بینانه هستند و در حقیقت از نتایج حاصل از عمل‌های جراحی بینی قبلی خود ناراضی و ناخشنود می‌باشند.

BotoxINT01
Plastic Surgery Recovery
Body Couture Sx Las Vegas Plastic Surgery Face 5

جراحی دست
به دلیل اینکه دست های ما به شدت تحت تاثیر محیط خارجی است، یکی از اولین اعضای بدن است که علائم آشکار مربوط به افزایش سن در آن مشاهده می شود. افزایش سن به طور طبیعی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث ایجاد ظاهر نامطلوب برای دست ها می شود. علائم آشکار عادی افزایش سن در این رابطه شامل ایجاد لکه های تیره (لکه های سن) و علائم قبل از شکل گیری سرطان است. در این رابطه همچنین ممکن است فرد با از دست رفتن بافت چربی خود نیز مواجه شود که به واسطه آن دست وی استخوانی به نظر خواهد رسید. عمل جراحی زیبایی دست می تواند به بازیابی ظاهر شاداب تر و جوان تر برای دست های شما کمک کند. انتخاب های درمانی متعددی از جمله تزریق چربی در این رابطه در دسترس است و به همین خاطر می توان از یک روش درمانی یا ترکیبی از این روش ها برای دستیابی به ظاهر مطلوب مورد نظر بیمار استفاده کرد.

چه کسانی بهترین انتخاب برای انجام عمل جراحی زیبایی دست هستند؟
کسانی که به دنبال بهبود ظاهر دست های خود می باشند، فرد ایده آل برای انجام این عمل جراحی زیبایی می باشند. هر چند دلایل انجام این عمل جراحی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمول ترین این دلایل به شرح زیر می باشند:
 بهبود زیبایی دست و افزایش اعتماد به نفس
surgeon wearing uniform کمتر خجالت کشیدن از ظاهر خود
surgeon wearing uniform ایجاد یک ظاهر صاف تر برای پوست دست
surgeon wearing uniform بازیابی یک ظاهر جوان تر و شاداب تر برای پوست دست

ترمیم سوختگی ها
بدن ما از سلول‌ها و بافت‌های زیادی تشکیل شده است که ممکن است در اثر آتش یا سایر مواد خورنده دچار سوختگی و آسیب‌دیدگی شدید شوند. آسیب‌های ناشی از سوختگی می‌تواند منجر به از دست رفتن حس لامسه، معلولیت حرکتی و تأثیر مخرب بر زیبایی ظاهری شما شود. جراحی پلاستیک برای درمان سوختگی، یک روش درمانی پیشرفته است که می‌تواند نواحی آسیب‌دیده پوست را ترمیم و بازسازی نماید و زیبایی ظاهری و توانایی حرکت اندام‌ها را به آن‌ها بازگرداند.
کسانی‌که از آتش‌سوزی‌ها و سوانح سوختگی جان سالم به در می‌برند، اغلب دچار معلولیت‌ها و آسیب‌دیدگی‌هایی بر روی پوست و سایر بافت‌های نرم بدن خود می‌شوند که ادامه زندگی به صورت عادی را برایشان غیر ممکن یا خیلی دشوار می‌سازد. دکتر حسین ابدالی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با بهره‌گیری از روش‌های مختلف ترمیم سوختگی به بیمارانی که با به جا ماندن اثرات سوختگی بر روی صورت و بدنشان علاوه بر از دست دادن اعتماد به نفس، توانایی‌های حرکتی خود را نیز از دست داده‌اند کمک خواهد کرد تا به زندگی عادی خود بازگردند. در جراحی‌های از بین بردن جای سوختگی دکتر حسین ابدالی علاوه بر تلاش برای کاهش اثر و جای سوختگی به برگرداندن قدرت حرکتی به قسمت‌های سوخته نیز کمک می‌کند. این ویژگی در سوختگی‌هایی که باعث چسبندگی پوست نواحی مختلف مانند پوست بین انگشتان شده است، می‌تواند کمک‌کننده باشد.

پیوند پوست (گرافت پوست)
متأسفانه تعداد زیادی در حوادث، تصادفات و آتش سوزی ها دچار آسیب پوست می شوند و به پیوند نیاز پیدا میکنند.
پیوند پوست یا گرافت پوستی به برداشتن یک لایه از پوست فرد و قرار دادن آن در جایی است که پوست دچار آسیب شده و به راحتی بهبود پیدا نمی کند. (پیوند پوست سالم به ناحیه آسیب دیده را گرافت می گویند.)
پیوند پوست برای جایگزینی پوست آسیب دیده یا کنده شده و زمانی که پوست خود به خود بهبود پیدا نمی کند مثلاً در سوختگی های وسیع و یا زخم های وسیع ، و یا در مواردی که پوست از بین رفته مثلاً در برخی از سرطان ها و همچنین در جراحی های پلاستیک استفاده می شود ولی بیشترین استفاده را در سوختگی ها دارد .

انواع پیوند پوست
1. استفاده از پوست خود فرد به عنوان دهنده
2. استفاده از پوست همتای فرد )در مواردی که فرد خواهر و یا برادر دو قلو دارد.(□در این دو مورد شانس رد کردن پیوند کم است
3. استفاده از پوست فرد دیگر
4. استفاده از پوست موجود دیگر مانند خوك
در مورد 3و 4 شانس رد کردن پیوند بسیار بالاست . چون بدن این پیوند را بیگانه می داند و بر علیه آن وارد عمل می شود و پیوند با شکست مواجه خواهد شد .

لیپوساکشن
لیپوساکشن یکی از انواع عمل‌های جراحی زیبایی است. با استفاده از این عمل می‌توان چربی‌های زائد و ناخواسته موجود در بدن را حذف کرد تا بدن شکلی خوش‌اندام و زیبا پیدا کند. این عمل در بعضی مواقع با عنوان عمل فرم‌دهی بدن نیز شناخته می‌شود.

از لیپوساکشن می‌توان برای فرم‌دهی نواحی خاصی از بدن استفاده کرد که مهم‌ترین این قسمت‌ها عبارتند از:
surgeon wearing uniform شکم
surgeon wearing uniform باسن‌ها
surgeon wearing uniform نشیمنگاه یا کپل
surgeon wearing uniform ران پا
surgeon wearing uniform زانوها
surgeon wearing uniform بازوها
surgeon wearing uniform چانه
surgeon wearing uniform گونه‌ها
surgeon wearing uniform گردن

چرا از لیپوساکشن استفاده می‌کنیم؟
surgeon wearing uniform عمل‌های زیبایی برای حذف برآمدگی‌های روی پهلوها و یا اصلاح شکل غیر طبیعی خط چانه
surgeon wearing uniform بهبود عملکرد جنسی از طریق کاهش چربی‌های غیرطبیعی انباشته در ناحیه کشاله ران و فراهم کردن امکان دسترسی راحت‌تر به آلت تناسلی زنانه
surgeon wearing uniform فرم‌دهی بدن و بهبود شکل اندام‌ها برای افرادی که از چربی‌های زائد یا چاقی موضعی رنج می‌برند و با ورزش و رژیم غذایی نتوانسته‌اند آن را اصلاح کنند.

BotoxINT01
Plastic Surgery Recovery
Body Couture Sx Las Vegas Plastic Surgery Face 5