postbullets عمل جراحی زیبایی پا


بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند. بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای  مستقیم بودن شبیه چنگال هستند) یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد...

19 1 96
23 1 96
24 1 96

بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند. بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای  مستقیم بودن شبیه چنگال هستند) یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد.
 
ویژگی های ظاهری پا بطور خاص برای زنانی (و حتی برخی مردان) مهم است که علاقه مند به پوشیدن صندل و کفش های جلو باز هستند. به همین خاطر ما به شما استفاده از آخرین، جدید ترین و موثر ترین عمل های جراحی زیبایی پای موجود در این حوزه را پیشنهاد می کنیم. این روش های جراحی شامل موارد زیر هستند:
- اصلاح انگشت چکشی در قسمت شست (صاف کرده خمیدگی شست ها)
- عمل جراحی پینه پا (تغییر وضعیت شست بزرگ برای حذف پینه ناهموار در کنار انگشت)
- بالا کشیدن ظاهر پا (یک اصلاح کامل پا/ انگشت)
- باریک کردن پا (به این ترتیب عرض پا به سادگی در کفش های شیک کم عرض، جا خواهد شد)
- کوتاه کردن انگشت
- بلند کردن انگشت
- اصلاح انگشت بد شکل (تغییر اندازه انگشت به مقدار کم)
- اصلاح انگشت فربه و چاق (در این حالت انگشت های فربه و چاق لاغرتر شده و زیباتر می شوند)
- تغییر اندازه ناخن
- جراحی زیبایی ساق پا با تزریق چربی به ساق پا و یا لاغری ساق پا

postbullets جراحی زیبایی پا یک عمل جراحی پرطرفدار
شاید به نظرتان خیلی عجیب و غریب بیاید ولی خیلی‌ها در سراسر دنیا هر روز انگشتان پاهایشان را به تیغ جراحی می‌سپارند. روش‌های این جراحی‌ها هم با هم متفاوت است. در برخی از این جراحی‌ها انگشت کوچک پا است که شکلش اصلاح می‌شود و شکل مناسب‌تری به خود می‌گیرد و هم‌زمان با آن ناخن این انگشت هم اصلاح می‌شود. گاهی با جراحی پنجه، پاهای فرد باریک‌تر و ظریف‌تر می‌شود و پوشیدن کفش‌های نوک‌تیز هم آسان‌تر خواهد شد. در نوعی دیگر از این جراحی‌ها اگر شما پاهای تپل و چاقی داشته باشید چربی‌های اضافه از اطراف انگشتان پا برداشته می‌شود و پاهایتان ظریف‌تر به نظر می‌رسند. در نوعی دیگر از این جراحی‌ها طول انگشتان پا کوتاه‌تر می‌شود و به این ترتیب شماره کفش شما مثلا از شماره ۴۲ به ۴۰ تغییر خواهد کرد و پاهایتان ظریف‌تر و کوچک‌تر جلوه خواهند کرد.

postbullets جراحی زیبایی ساق‌ پا
برخی ساق‌های کوتاه و چاق را نمی‌پسندند. در این صورت جراحی امروز پلاستیک در دنیا راه‌حل‌هایی برای این مشکل عرضه می‌کند. گرچه شاید متخصصان و پزشکان اصلا این جراحی‌ها را به شما توصیه نکنند و حتی شما را از انجام چنین جراحی‌هایی منع کنند.
در این جراحی‌ها برای شکل دادن به ساق پا در آن مواد پرکننده تزریق می‌شود و یا حتی با جراحی‌های سنگین به ساق پا فرم داده می‌شود. متخصصان اعتقاد دارند که این روش می‌تواند برای سلامت پا، عضلات و اسکلت فرد بسیار دردسرساز شود. عفونت، آسیب‌ اعصاب پا، تورم طولانی‌مدت پاها، از عوارضی است که باید در کنار زیبایی پاهایتان، منتظر آنها باشید.

postbullets جراحی‌هایی برای بلند کردن قد
خیلی از خانم‌ها و البته آقایان دوست دارند قدی بلند داشته باشند و گهگاه به فکر انواع و اقسام روش‌های افزایش قد می‌افتند که یکی از آنها هم شکستن استخوان‌های پا و تحت کشش قرار دادن آن است. با این روش قدرت عضلانی فرد متناسب با پاهای بلند شده افزایش نمی‌یابد و خستگی‌های ممتد هنگام ورزش به سراغ چنین افرادی می‌آید.
از سوی دیگر کسی که خودش را برای چند سانتی‌متر بلندتر شدن به این جراحی‌ها می‌سپارد باید خودش را برای دست کم یک سال خانه‌نشینی آماده کند و پس از آن هم باید تا مدتی با چوب‌دستی و عصا راه برود. مسلما اگر شما می‌خواهید در نگاه دیگران زیبا به نظر برسید باید این دوره را هم در پروژه زیبایی خود به این روش لحاظ کنید.

postbullets برداشتن چربی‌های اضافه ران
چربی‌های اضافی در ناحیه ران‌ها و نشیمن‌گاه یکی دیگر از مشکلات زیبایی پاها است که راه میانبر آن برای خیلی‌ها، لیپوساکشن است که خیلی زود و سریع از شر این چربی‌های اضافی خلاص می‌شوند. توده‌های چربی در خانم‌ها بیشتر در نواحی باسن و اندام تحتانی و در درجه دوم در ناحیه شکم و پهلوها و در آقایان در ناحیه شکم است که بیشتر این نواحی است که مورد عمل جراحی لیپوساکشن قرار می‌گیرد.
 اگر شما قصد دارید پای خودتان را به این جراحی‌ها بسپارید، بهتر است بدانید که ساکشن چربی‌ها جایگزین دایمی اصلاح سبک زندگی شما نیست. کاهش وزن و داشتن هیکل مناسب به صورت دایمی با تغییر و اصلاح همیشگی رژیم غذایی و عادت‌های خوردن بستگی دارد.
با لیپوساکشن پاهای شما ممکن است چربی و سلول‌های حاوی آن از یک منطقه خاص یعنی ران و پاهای شما برداشته شود ولی اگر پرخوری ادامه یابد و یا شما تحرک و ورزش و حرکت بدنی نداشته باشید، به رسوب چربی اضافی در نواحی غیر از محل درمان منجر می‌شود. پس از لیپوساکشن چربی پاهایتان لازم است به صورت منظم در باشگاه ورزش کنید و به پیاده‌روی بروید تا پاهایتان همچنان خوش‌فرم بمانند.

postbullets ورزش‌های خوش‌فرم‌کننده پا
اگر اهل هیچ‌کدام از این جراحی‌های زیبایی پاها نباشید و یا دل و جرات انجام آن‌ها را نداشته باشید باید به شما بگوییم که نباید از زیبا شدن پاهایتان ناامید شوید. شما می‌توانید سالم‌ترین روش زیباتر شدن اندام تحتانی را در پیش بگیرید و آن هم ورزش است. شما می‌توانید همین الان ورزش کردن با یک مربی مجرب را آغاز کنید و از او بخواهید ورزش‌هایی را در برنامه شما قرار دهد که باعث تقویت عضلات بخش‌های گوناگون پاهای شما شوند. این ورزش‌های ویژه نه تنها به کاهش چربی‌های اضافی اطراف ران و ساق پاهای شما کمک می‌کنند بلکه با محکم کردن عضلات، پاهای شما را خوش‌فرم‌تر می‌کنند. اگر در دوران رشد هم باشید این ورزش‌ها به شما کمک می‌کنند که قدبلندتر شوید.