کلینیک تخصصی دکتر ابدالی در زمینه کاشت مو و پوست و زیبایی در محیطی آرام و مناسب پذیرای بیماران و میهمانانی است که علاقمند به مشاوره و کسب اطلاعات در زمینه روش های نوین زیبایی و بازیابی طراوت جوانی هستند. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در اصفهان می باشد و همه چیز به ‏گونه‌ای فراهم گردیده تا شما در این مجموعه به نتیجه دلخواه‌تان برسید.
کلینیک دکتر ابدالی در دو بخش زیبایی و کاشت مو فعالیت دارد که بخش مربوط به زیبایی در این کلینیک به مدیریت دکتر حسین ابدالی و خدمات کاشت مو و کلیه اقدامات مربوط به مو در این کلینیک به مدیریت دکتر مهرداد ابدالی انجام می‌گیرند. برای بررسی شرایط سلامت پوستتان ‏کافی است به کلینیک دکتر ابدالی مراجعه کنید و بعد از آگاهی کامل، پروسه های درمان پوستی، بهترین روش کاشت موی طبیعی و ابرو جراحی های مورد نیاز خود را آغاز کنید.

زمینه های فعالیت کلینیک دکتر ابدالی

about

تنوع خدمات ارائه شده در این کلینیک به گونه ای می باشد که مراجعین محترم می توانند با خیالی آسوده تمام فرآیند درمان و عملیات زیبایی و جوانسازی پوست خود را زیر نظر متخصصین این مرکز و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز آن، در زمانی کوتاه به انجام رسانند. مهمترین خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر ابدالی به صورت زیر می باشد:

  • جراحی های زیبایی
  • تزریق ژل و چربی و بوتاکس
  • انواع کاشت و ترمیم مو
  • درمان انواع بیماری‌های پوست و مو
  • مشاوره در زمینه کلیه خدمات مربوط به پوست و مو