به کلینیک دکتر ابدالی خوش آمدید

با کلینیک دکتر ابدالی کلیه خدمات پوست، مو و زیبایی را با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و متدهای روز دنیا تجربه کنید.

about us new

معرفی

  • کلینیک تخصصی دکتر ابدالی در زمینه کاشت مو و پوست و زیبایی در محیطی آرام و مناسب پذیرای بیماران و میهمانانی است که علاقمند به مشاوره و کسب اطلاعات در زمینه روش های نوین زیبایی و بازیابی طراوت جوانی هستند. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در اصفهان می باشد و همه چیز به ‏گونه‌ای فراهم گردیده تا شما در این مجموعه به نتیجه دلخواه‌تان برسید.

  • کلینیک دکتر ابدالی در دو بخش زیبایی و کاشت مو فعالیت دارد که بخش مربوط به زیبایی در این کلینیک به مدیریت دکتر حسین ابدالی و کلیه اقدامات مربوط به مو در این کلینیک به مدیریت دکتر مهرداد ابدالی انجام می‌گیرند. برای بررسی شرایط سلامت پوست و موهایتان ‏کافی است به کلینیک دکتر ابدالی مراجعه کنید و بعد از آگاهی کامل، پروسه های درمان پوستی، بهترین روش کاشت موی طبیعی و ابرو ، جراحی های مورد نیاز خود را آغاز کنید.

مطالعه بیشتر...

خدمات ما

انواع روش های استاندارد و پیشرفته زیبایی و جوانسازی برای شما که شایسته زیبایی هستید

جوان بمانید

ما در محیطی آرام و شایسته پذیرای بیماران و میهمانانی هستیم که علاقمند به مشاوره در زمینه روش های نوین زیبایی و بازیابی طراوت جوانی هستند. همه چیز به ‏گونه‌ای فراهم گردیده تا شما در این مجموعه به نتیجه دلخواه‌تان برسید.

peivan mozhe

پیوند مژه

liposakshen

جراحی شکم

tarmim mo

روش های پیوند مو

ترمیم مو

بسیاری از افرادی که دچار طاسی هستند و یا دچار ریزش موی دائمی شده اند با انبوهی از پرسش ها مواجه می شوند و اگر پاسخ مناسبی برای آنها بیابند، راحت تر می توانند درباره کاشت مو تصمیم بگیرند. در این مقاله به تعدادی از این پرسش ها، پاسخ داده شده است.

kasht muu

مطالعه بیشتر...

رینوجراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

رینوپلاستی یا جراحی بینی به عملی گفته می شود که در آن ، جراحی با در نظر گرفتن ملاحظاتی از قبیل عدم ایجاد مشکلات تنفسی ، اقدام به زیباسازی و انجام تکنیک های جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی با هدف تغییر شکل و بهبود ظاهر بینی می نماید.

nose

مطالعه بیشتر...